Στον «Αστέρα Βουλιαγμένης»πήγε η Εριέττα Κούρκουλου, μαζί με τις κολλητές της φίλες για τα πρώτα μπάνια του καλοκαιριού. Αν και η θάλασσα όπως έλεγαν οι ίδιες ήταν πολύ κρύα και δεν μπόρεσαν να παραμείνουν για πολύ ώρα στο νερό.
Στις φωτογραφίες που δημοσίευσε το περιοδικό You η παρέα των κοριτσιών έφτασε γύρω στη μια το μεσημέρι και έμεινε έως τις πέντε το απόγευμα αναστατώνοντας την παραλία με τα μικροσκοπικά μπικίνι που φορούσαν.
![Η Εριέττα Κούρκουλου και οι φίλες της με μπικίνι «καίνε» τον Αστέρα Βουλιαγμένης [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e1.png?itok=ffZk28vj)
![Η Εριέττα Κούρκουλου και οι φίλες της με μπικίνι «καίνε» τον Αστέρα Βουλιαγμένης [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e2.png?itok=NUaCb4-5)
![Η Εριέττα Κούρκουλου και οι φίλες της με μπικίνι «καίνε» τον Αστέρα Βουλιαγμένης [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e3.png?itok=9yeD7Bmv)
![Η Εριέττα Κούρκουλου και οι φίλες της με μπικίνι «καίνε» τον Αστέρα Βουλιαγμένης [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e4.png?itok=6jBb3Q1t)
Φωτογραφίες: You
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο