Ολα ή τίποτα είναι το σλόγκαν της Adidas. Ενα σλόγκαν που ταυτίζεται απόλυτα με την Εθνική μας ομάδα που πλέον κινείται και επίσημα σε ρυθμούς Μουντιάλ.Ο Γιάννης Μανιάτης το μοντέλο «nitrocharge» δεν το γνώρισε τώρα, καθώς το φοράει εδώ και ένα χρόνο και δηλώνει απόλυτα ικανοποιημένος:«Το νέο nitrocharge για το Μουντιάλ, είναι κάτι διαφορετικό. Το design και το χρώμα που έχει δώσει η Adidas στο παπούτσι είναι πολύ ξεχωριστά».
Διαβάστε περισσότερα αθλητικά και τη συνέντευξη του Γιάννη Μανιάτη στο coppa.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο