Η Αγγελική έκανε γυρίσματα στον Αστέρα της Βουλιαγμένης για το νέο της βίντεο κλιπ, τον προηγούμενο μήνα, όταν ήταν στον πέμπτο μήνα της εγκυμοσύνης της και ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ, την «συνέλαβε» την ώρα που κάπνιζε ένα τσιγάρο.
Το θέμα σχολιάστηκε στα ΜΜΕ. Σήμερα η Αγγελική Ηλιάδη διανύει τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης της, καρπό του έρωτά της με τον ποδοσφαιριστή Σάββα Γκέντσογλου.
![Σάλος με το τσιγάρο της εγκύου Αγγελικής Ηλιάδη [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/aggeliki1_0.jpg?itok=mxlQu_8a)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο