Δυο ταλαιπωρημένα χέρια του μόχθου που ενώνονται σαν σε στάση προσευχής, κυριαρχούν στην αφίσα με την οποία ο ΣΥΡΙΖΑ καλεί τους πολίτες να ψηφίσουν στις 25 Μαϊου.
Η έτερη αφίσα με το ίδιο σύνθημα παρουσιάζει μια νέα γυναίκα, μαχητική, με ντουντούκα που διαδηλώνει. Πάνω από το λογότυπο του ΣΥΡΙΖΑ υπάρχει αυτό της ευρωπαϊκής αριστεράς.
![Τα γερασμένα χέρια που μοιάζουν να προσεύχονται: Αυτές είναι οι αφίσες του ΣΥΡΙΖΑ για τις Ευρωεκλογές [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/bksimztciaavv_3.jpg?itok=SNoJ94Ts)
![Τα γερασμένα χέρια που μοιάζουν να προσεύχονται: Αυτές είναι οι αφίσες του ΣΥΡΙΖΑ για τις Ευρωεκλογές [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/55660_1.gif?itok=eQtEHwGJ)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο