Ακόμα δεν έχουν πιάσει οι ζέστες, όμως η Κατερίνα Στικούδη φρόντισε να ανεβάσει κι άλλο τη θερμοκρασία με μία φωτογραφία - φωτιά που ανέβασε στoν προσωπικό της λογαριασμό στο instagram.
Mετά από μία βουτιά στην πισίνα η σέξι τραγουδίστρια απαθανατίστηκε να τραβά το μικροσκοπικό μπικίνι σε μίια πόζα πρόκληση που αναστατώνει τους θαυμαστές της.
![Σε καλοκαιρινούς ρυθμούς η Κατερίνα Στικούδη τραβάει το μαγιό της και σκανδαλίζει... [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/stikoudi470.png?itok=32FaHWBg)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο