Είχε υποσχεθεί στους θαυμαστές της πως θα ζήσει μαζί τους όλο το 24ωρο του Σαββάτου και δεν τους απογοήτευσε. Η Κατερίνα Στικούδη έπιασε από νωρίς... δουλειά με τις selfie και η πρώτη που δημοσίευσε στο Twitter έκανε ακόμη πιο ζεστό το πρωινό του Σαββάτου.
Η τραγουδίστρια πόζαρε ξαπλωμένη στο κρεβάτι της, χωρίς ίχνος μακιγιάζ, στέλνοντας τη δική της «καλημέρα» στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Αφού αποκάλυψε το φυσικό της πρόσωπο, με μία ακόμη φωτογραφία, η Στικούδη συνέχισε να ενημερώνει το λογαριασμό της στο Twitter, όπου- όπως έχει δεσμευθεί στους θαυμαστές της- θα δημοσιεύει φωτογραφία ανά μία ώρα, όλο το Σάββατο.
![Η selfie της Στικούδη που έκανε πιο... ζεστό το πρωινό του Σαββάτου -Στο κρεβάτι, χωρίς μακιγιάζ [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/150314123650_0079.jpg?itok=iPlirH7v)
![Η selfie της Στικούδη που έκανε πιο... ζεστό το πρωινό του Σαββάτου -Στο κρεβάτι, χωρίς μακιγιάζ [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/biwrgtxicaaoj5w.jpg?itok=Bi-XCjxg)
![Η selfie της Στικούδη που έκανε πιο... ζεστό το πρωινό του Σαββάτου -Στο κρεβάτι, χωρίς μακιγιάζ [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/biw1xzuigaa29at.jpg?itok=iURTPU-9)
![Η selfie της Στικούδη που έκανε πιο... ζεστό το πρωινό του Σαββάτου -Στο κρεβάτι, χωρίς μακιγιάζ [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/biw2yhaieaalamy.jpg?itok=GCGOJfFn)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο