Αν για κάτι διακρινόταν μέχρι τώρα η Madonna, ήταν για την πρωτοπορία της. Πρώτη αυτή έκανε πράγματα και οι άλλες απλά αντέγραφαν. Ομως, τώρα φαίνεται πως το καράβι σέρνει η Μάιλι Σάιρους... Οσο και αν ακούγεται παράξενο, η ντίβα της ποπ αντιγράφει το new entry που μπορεί να έχει ταλέντο, αλλά τράβηξε τα βλέμματα επάνω της λόγω της... γλώσσας της που βγάζει συνεχώς έξω.
Η Madonna, πριν καλά καλά περάσει μια εβδομάδα, από τότε που πόσταρε στο Instagram μια φωτογραφία της την ώρα που καθάριζε το μπάνιο της, με αμφίεση ντίβας, φυσικά, ανέβασε άλλη μια παρόμοια. Η τραγουδίστρια καθαρίζει και πάλι το μπάνιο της, αλλά αυτή τη φορά αλά Μάιλι Σάιρους: γλείφοντας με τη γλώσσα της το τζάμι της ντουζιέρας...
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο