Η Ρενέ Ζελβέγκερ, ύστερα από πέντε μήνες, περπάτησε ξανά στο κόκκινο χαλί. Οι εντυπώσεις καλές, μιας και η 44χρονη σταρ έμοιαζε να βρίσκεται σε άριστη φόρμα μέσα στο μικρό μαύρο φόρεμά της. Ωστόσο, αυτό που τράβηξε τα βλέμματα ήταν το πρόσωπό της.
Η βραβευμένη με Οσκαρ ηθοποιός μπορεί να έλαμπε, αλλά οι ρυτίδες ήταν εμφανείς. Εμοιαζε να μην έχει κάνει καμιά προσπάθεια να τις... εξαφανίσει ή έστω να τις κρύψει. Μια ηθοποιός, περήφανη για την ηλικία της, που δεν φοβάται να δείξει το πραγματικό της πρόσωπο...
![Η Ρενέ Ζελβέγκερ, περήφανη, μας δείχνει τις ρυτίδες της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rene-1.jpg?itok=YWP0qm6I)
![Η Ρενέ Ζελβέγκερ, περήφανη, μας δείχνει τις ρυτίδες της [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rene-2.jpg?itok=e9z-WVfx)
![Η Ρενέ Ζελβέγκερ, περήφανη, μας δείχνει τις ρυτίδες της [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rene-3.jpg?itok=GM6GmAjz)
![Η Ρενέ Ζελβέγκερ, περήφανη, μας δείχνει τις ρυτίδες της [εικόνες] | iefimerida.gr 3](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rene-4.jpg?itok=oZSjAozK)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο