Οχι, ο Ηλίας Κασιδιάρης δεν θα μπορούσε να πίνει το καφέ του (ή μήπως είναι τσάι;) σε ένα απλό φλιτζάνι. Τα πάντα υπηρετούν μια... ιδιότυπη λογική. Ετσι, το φλιτζάνι από το οποίο πίνει το ρόφημά του, είναι μια «χειροβομβίδα».
Την φωτογραφία εντόπισε και ανήρτησε στο facebook, η ραδιοφωνική εκπομπή «Σεμνά και ταπεινά» με τη λεζάντα: Εσύ αγόρι μου την έχεις τερματίσει... Μπαμ, καλέ!
![Ο Κασιδιάρης πίνει τον καφέ του σε φλιτζάνι «χειροβομβίδα» [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/1471886_691044484252442_1732359115_n.jpg?itok=icv8iH7U)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο