Με ιδιαίτερο τρόπο και άφθονο χιούμορ απαντάει ο Νίκος Μπίστης σε όσους εμφανίζονται σκεπτικοί απέναντι στις προοπτικές και τους στόχους της «Ελιάς».
Ανέβασε, λοιπόν, μια φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, όπου κόβει μερικά ζουμερά πορτοκάλια και σχολιάζει : «Κι αν δε σας αρέσει η Ελιά έχουμε και πορτοκαλιά».
![Ο Νίκος Μπίστης μιλάει με ντοκουμέντα: Αν δεν σας αρέσει η Ελιά έχουμε και πορτοκαλιά [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/bistis.png?itok=ib76qmRH)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο