Χαλαρός και κεφάτος όσο ποτέ ο πρόεδρος του ΔΗΜΑΡ βρέθηκε σε ταβέρνα στα Τρίκαλα μετά από πολιτική ομιλία και δεν αντιστάθηκε στο κάλεσμα των τραγουδιών του Τσιτσάνη: Σηκώθηκε και άρχισε τις γυροβολιές.
![O Φώτης Κουβέλης κεφάτος όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί: Χορεύει ασταμάτητα ζεϊμπέκικο [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koubelis_zeimpekiko.jpg?itok=6j6BnaEf)
Σύμφωνα με τα trikalavoice που έχουν και τις φωτογραφίες, όλα αυτά έγιναν στην ταβέρνα του Καλατζή στα Τρίκαλα όπου βρέθηκε ο Φώτης Κουβέλης μετά την πολιτική ομιλία που έδωσε στην πόλη το Σάββατο. Οι αυτόπτες μάρτυρες λένε πως ο πρόεδρος σηκώθηκε και άρχισε να χορεύει στο άκουσμα των τραγουδιών του Τσιτσάνη.
![O Φώτης Κουβέλης κεφάτος όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί: Χορεύει ασταμάτητα ζεϊμπέκικο [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koubelis_zeimpekiko_33.jpg?itok=8RLOScS_)
![O Φώτης Κουβέλης κεφάτος όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί: Χορεύει ασταμάτητα ζεϊμπέκικο [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/koubelis_zeimpekiko_0.jpg?itok=Ox9VEc8b)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο