Οι εικονικές βόλτες στα μουσεία που διατηρούν οι αυτοκινητοβιομηχανίες γίνονται σιγά σιγά μόδα. Έτσι εκτός από το μουσείο της Lamborghini μπορείτε να περιηγηθείτε virtual και σε αυτό της Honda, που βρίσκεται δίπλα στη διάσημη πίστα Motegi. Την οποία ίσως γνωρίζετε και πάλι ηλεκτρονικά μέσα από κάποια παιχνίδι, όπως είναι το Gran Turismo.
Για να πάτε εικονικά στο μουσείο της Honda, στο οποίο εκτίθενται και οι μοτοσικλέτες της και πρέπει να υπάρχει και το Beat, που θεωρείται ο διάδοχος του S660 που σας παρουσιάσαμε χτες, κάντε κλικ στο http://goo.gl/maps/xcFDD ή στο http://goo.gl/maps/8401k, ενώ για τον πιο εύκολο χειρισμό του χάρτη μπορείτε να πατήσετε πάνω δεξιά για μεγέθυνση και μετά να κατευθυνθείτε με τα βελάκια στο πληκτρολόγιο.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο