Ασταμάτητος φαίνεται πως είναι ο Ηλίας Κασιδιάρης ακόμα και σιδεροδέσμιος.
Ο εκπρόσωπος Τύπου της Χρυσής Αυγής, άγνωστο πως, βρήκε τρόπο και επικοινώνησε με τους θιασιώτες του κόμματός του μέσω των social media. Οταν λοιπόν ο συλληφθείς βρισκόταν ήδη στα δικαστήρια της πρώην Σχολής Ευελπίδων, έγραψε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook:
«Δεν θα μας λυγίσουν ποτέ. Ζήτω η Ελλάδα! Ζήτω η Χρυσή Αυγή!». Το σχόλιο έχει συγκεντρώσει τουλάχιστον 700 likes και δεκάδες μηνύματα συμπαράστασης.
![Ο Κασιδιάρης «πόσταρε» απτόητος στο Facebook μέσα από τη ΓΑΔΑ και την Ευελπίδων [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/kasidiaris_0.png?itok=Uviqy52D)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο