Εξαιρετικές επιλογές μαγιό φαίνεται πως έχει κάνει για το φετινό καλοκαίρι η Κατερίνα Στικούδη, καθώς απασχολεί μονίμως τα media αλλά με διαφορετικά συνολάκια.
Αυτή τη φορά διάλεξε ένα εξαιρετικά μικροσκοπικό μπικίνι και φρόντισε να μας το δείξει στο instagram
![Κατερίνα Στικούδη: Ποζάρει στην παραλία, χαμογελάει και «πανικοβάλει» το instagram [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/stikoudi.png?itok=_-shHqSx)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο