Μπορεί να τελειώνουν κι επισήμως οι καλοκαιρινοί μήνες, ωστόσο, η Ελενα Παπαβασιλείου δεν το βάζει κάτω και συνεχίζει να απολαμβάνει τα μπάνια της χωρίς να την απασχολούν οι έγνοιες.
Ο φακός την απαθανάτισε στη Ρόδο με ένα πολύχρωμο μπικίνι να πλατσουρίζει σε μια πισίνα
![Το φθινόπωρο μπήκε αλλά αυτό δεν σταματάει την Ελενα Παπαβασιλείου με το μπικίνι της [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/papavasileiou.png?itok=2-QeGzCb)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο