Η γνωστή δημοσιογράφος είπε να πάει για ένα ουζάκι και το μοιράστηκε με τους φίλους της στο twitter ενώ δεν παραλείπει να δείξει και την αντίστοιχη φωτογραφία.
Λίγες ημέρες πριν ξεκινήσει η νέα σεζόν στον ΑΝΤ1, η Πόπη Τσαπανίδου χαλαρώνει στο γραφείο και ετοιμάζεται πυρετωδώς. Το ουζάκι πάντως που γεύεται με αστακό είναι σε...καραμέλες.
![Η Πόπη Τσαπανίδου πίνει ένα περίεργο ουζάκι με αστακό και μας το δείχνει [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/popi1.png?itok=NsGmLlXl)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο