Σε αντίθεση με την πολυσυζητημένη σύζυγό του που ανακοίνωσε από εδώ και από εκεί ότι έρχεται στη Μύκονο, ο δημοφιλής τραγουδιστής Κάνιε Γουέστ βρέθηκε στο «νησί των ανέμων» χωρίς να τον πάρει κανείς χαμπάρι.
Ο Γουέστ επισκέφθηκε το νησί για επαγγελματικούς λόγους, ενώ την αποκάλυψη έκανε η Σίσσυ Φειδά μέσω twitter.
Πως τα κατάφερε; Εβγαλε μια φωτογραφία μαζί του και την πόσταρε στο λογαριασμό της.
![Στη Μύκονο ο σούπερ σταρ σύζυγος της Κιμ Καρντάσιαν, Κάνιε Γουέστ [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/west-mykonos.jpg?itok=KV_wZi-T)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο