Στις Κυκλάδες αποφάσισε να περάσει μέρος των καλοκαιρινών της διακοπών η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του MEGA μαζί με την οικογένειά της.
Η Όλγα Τρέμη βρέθηκε την περασμένη εβδομάδα στην Πάρο, όπου την εντόπισε ο φακός του OK! το μεσημέρι της Παρασκευής 26 Ιουλίου στην πολυσύχναστη παραλία Σάντα Μαρία.
Ο φωτογραφικός φακός την εντόπισε στην παραλία να φορά το μπικίνι της. Η δημοσιογράφος, όπως διαπιστώνουμε διαθέτει άψογη σιλουέτα αν δεν πρόκειται για προϊον φωτοσόπ.
![H Ολγα Τρέμη με το μπικίνι της στην παραλία της Πάρου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/olga1_2.jpg?itok=RrbXn9-b)
![H Ολγα Τρέμη με το μπικίνι της στην παραλία της Πάρου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/olga2_2.jpg?itok=9VmjEul3)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο