Ηταν η πρώτη του συμμετοχή σε συμβούλιο Υπουργών Υγείας της Ευρωπαϊκής Ενωσης. Και όμως ο νεοφώτιστος Αδωνις Γεωργιάδης όχι απλώς συμμετείχε αλλά κατόρθωσε να φωτογραφηθεί στην πρώτη σειρά και στο κέντρο του συμβουλίου των υπουργών.
Την αναμνηστική φωτογραφία από την σύνοδο στη Λιθουανία ανήρτησε ο ίδιος στο twitter, με την υποσημείωση «πήγαμε πολύ καλά».
![Πώς κατάφερε ο Αδωνις να φωτογραφηθεί στην πρώτη σειρά και στο κέντρο των Υπουργών Υγείας της Ε.Ε [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/adonis.jpeg?itok=FmJ87tPA)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο