Ο δήμαρχος με μαυρισμένο μάτι, κλεισμένος μέσα στα κάγκελα που εμφανίστηκαν στους δρόμους της πόλης επί δημαρχίας Αβραμόπουλος πρωταγωνιστεί στο σημερινό σκίτσο του Ανδρέα Πετρουλάκη στην Καθημερινή.
Καθώς δυο συνεργάτες του δημάρχου μεταφέρουν το κλουβί με τα κάγκελα μέσα στο οποίο βρίσκεται ο δήμαρχος, ο Γιώργος Καμίνης συμπεραίνει « παιδιά πρέπει να το παραδεχθούμε, ο Αβραμόπουλος έβλεπε πολύ μακριά».
![Επιτέλους, ο Καμίνης «παραδέχθηκε» πως ο Αβραμόπουλος ως δήμαρχος έβλεπε πολύ μακριά [σκίτσο] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/avra.jpg?itok=5RMBSvKB)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο