Με αισθητική που παραπέμπει στη δεκαετία του 1920 θα εμφανιστεί ο Γιώργος Μαζωνάκης στο επόμενο video clip του που σκηνοθέτησε ο Κωνσταντίνος Ρήγος.
Τα γυρίσματα έγιναν στο Πέραμα και ο τίτλος του τραγουδιού φαίνεται πως είναι «Καλώς σας βρήκα». Ο Μαζωνάκης ντυμένος ολόιδιος με τον Σαρλώ του Τσαρλι Τσάπλιν, πραγματικά εκπλήσσει. Τις φωτογραφίες ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook o Κωνσταντίνος Ρήγος.
![Aγνώριστος: Ο Μαζωνάκης ντυμένος Σαρλό υπό τις οδηγίες του Κωνσταντίνου Ρήγου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rigos2.jpg?itok=aWQeeEsc)
![Aγνώριστος: Ο Μαζωνάκης ντυμένος Σαρλό υπό τις οδηγίες του Κωνσταντίνου Ρήγου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/rigos_0.jpg?itok=C24D5_G8)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο