Το πρώτο «επίσημο» μπάνιο (σ.σ. βλέπε με παρουσία παπαράτσι) της Έλενας Παπαβασιλείου και της 21χρονης αδελφής της αποθανάτισε ο φακός του ΟΚ που μόλις κυκλοφόρησε.
«Την πρώτη μου βουτιά την έκανα πριν από το Πάσχα και η θάλασσα ήταν παγωμένη. Τώρα μ' αρέσει περισσότερο». Αυτό δηλώνει η 33χρονη παρουσιάστρια στο περιοδικό ΟΚ σχετικά με το μπάνιο της στην Σαρωνίδα.
![Το «απάνθρωπα» καυτό κίτρινο μπικίνι της Έλενας Παπαβασιλείου [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/429f5f14-bd35-4a3c-bbb2-302e77e47575.jpg?itok=_rB4c2Gx)
Αν και, όπως συνήθως, κανείς δεν προσέχει ιδιαίτερα το τι λέει όταν οι συνοδευτικές φωτογραφίες αποκαλύπτουν ένα από τα πλέον αξιοζήλευτα κορμιά της ελληνικής σόουμπιζ.
![Το «απάνθρωπα» καυτό κίτρινο μπικίνι της Έλενας Παπαβασιλείου [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/e777606a-d11b-4a3c-b65c-fd73344b8f56.jpg?itok=ICSwseT0)
Μαζί της στην παραλία βρέθηκε και η 21χρονη αδελφή της Ειρήνη, που βρίσκεται στο τρίτο έτος του τμήματος ΜΜΕ του Πανεπιστημίου Αθηνών.
![Το «απάνθρωπα» καυτό κίτρινο μπικίνι της Έλενας Παπαβασιλείου [εικόνες] | iefimerida.gr 2](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/85271eb8-e8de-4f3b-a85d-f599959b3fa7.jpg?itok=1OSNXp1c)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο