Στην γυμναστική αποφάσισε να το ρίξει -προφανώς ενόψει καλοκαιριού- η Ελένη Μενεγάκη. Πάντα στα πλαίσια της εκπομπής της.
Ένα τζινάκι και τα αθλητικά της ήταν η αμφίεση που επέλεξε η Ελένη Μενεγάκη προκειμένου να συμμετέχει και εκείνη στις γυμναστικές επιδείξεις, μαζί με την υπόλοιπη παρέα της πρωινής της εκπομπής.
Και, από την στιγμή που το αποφάσισε (σ.σ. κάτι που δεν συνηθίζει συχνά), φρόντισε να συμμετέχει σε όλες ανελλιπώς τις ασκήσεις που πρότεινε ο γυμναστής. Από κοιλιακούς και επικύψεις, μέχρι βαθιά καθίσματα.
Όλα αυτά στην προετοιμασία για τον επόμενο γύρο προκλητικών φωτογραφιών από το επόμενο Σαββατοκύριακο στην Άνδρο που είμαστε σίγουροι ότι θα ποστάρει την επόμενη Δευτέρα.
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο