Και ξαφνικά, στο διαδίκτυο εμφανίστηκε και άρχισε να διαδίδεται με τρελούς ρυθμούς η αφίσα με τις πασχαλινές ευχές του ΣΥΡΙΖΑ Κεραμεικού-Μεταξουργείου-Βοτανικού που δείχνει τί ακριβώς έχουμε στο χέρι μας...
Η αφίσα δείχνει ένα χέρι όπου ο δείκτης είναι ... αναμμένη λαμπάδα, ενώ δίπλα γράφει: Η ελπίδα είναι στο χέρι μας.
![H απίστευτη ...πασχαλινή αφίσα με το τεντωμένο δάκτυλο που τύπωσε ο ΣΥΡΙΖΑ Κεραμεικού [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/lampadia.jpg?itok=jGDdUqf5)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο