Μια κοπέλα 29 ετών είναι το δεύτερο θύμα της συντονισμένης διπλής βομβιστικής επίθεσης που συγκλόνισε τη Δευτέρα τη Βοστώνη, η οποία βρέθηκε στο χώρο τερματισμού του μαραθωνίου θέλοντας να τραβήξει μια φωτογραφία.
Ο πατέρας της άτυχης Κρυστλ Κάμπελ, ανέφερε στα μέσα ενημέρωσης ότι η άτυχη κόρη του βρέθηκε στον μαραθώνιο με την «κολλητή» της για να τραβήξουν μια φωτογραφία από το αγόρι της φίλης της να διασχίζει τη γραμμή του τερματισμού.
Η άτυχη 29χρονη, γέννημα θρέμμα της πολιτείας της Μασαχουσέτης, εργαζόταν σε ένα εστιατόριο κοντά στο Αρλινγκτον, ενώ η οικογένειά της είναι συντετριμμένη.
Σύμφωνα με τον πατέρα της Κρυστλ, και η φίλη της βρίσκεται στο νοσοκομείο σοβαρά τραυματισμένη από την έκρηξη.
![Γυναίκα το δεύτερο θύμα της επίθεσης στη Βοστώνη – Πέθανε για μια φωτογραφία | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/krystl.png?itok=QNNNQndG)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο