Η Ρούλα Κορομηλά πήγε πρόσφατα στο Ηρώδειο και απόλαυσε την συναυλία που έδωσε ο μουσικοσυνθέτης Σταμάτης Σπανουδάκης.
Στο Ωδείο Ηρώδου Αττικού την Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου, ο Σταμάτης Σπανουδάκης έδωσε μία συναυλία υπέρ του ανθρωπιστικού, μη κερδοσκοπικού φορέα «Coeurs pour Tous Hellas» («Καρδιές για Όλους») για τα παιδιά με συγγενή καρδιοπάθεια. Η Ρούλα Κορομηλά ήταν εκεί και ο φωτογραφικός φακός την εντόπισε μαζί με τον αδελφό της, Θανάση, λίγο πριν ξεκινήσει η συναυλία.
Η φιλία της Ρούλας Κορομηλά με τον Σταμάτη Σπανουδάκη μετρά χρόνια. Η παρουσιάστρια έκανε μια total black εμφάνιση και τράβηξε την προσοχή των φωτογράφων. Mάλιστα, όπως θα δείτε κι εσείς στις φωτογραφίες, έχει κόψει τα μαλλιά της αφέλειες.
Δείτε τις φωτογραφίες της Ρούλας Κορομηλά στο Bovary.gr