Μια φωτογραφία του Λάμπρου Κωνσταντάρα με τον γιο και τα εγγόνια του μοιράστηκε στο Instagram η Έλενα Μακρή Λυμπέρη.
H δημοσιογράφος μοιράζεται συχνά σπάνιες φωτογραφίες σπουδαίων Ελλήνων και τις άγνωστες ιστορίες τους. Αυτή τη φορά, μοιράστηκε μια ρετρό φωτογραφία του μεγάλου ηθοποιού με τον γιο του, Δημήτρη και τα δύο του εγγόνια, Παυλίνα και Λάμπρο.
Η φωτογραφία είναι από τη βάπτιση του τελευταίου, στους Αγίους Ταξιάρχες με νονά την Λιάνα Κανέλλη. Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας είναι σήμερα γνωστός δημοσιογράφος, ακολουθώντας τα βήματα του πατέρα του.
Δείτε τη ρετρό φωτογραφία στο Bovary.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο