Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι τα sneakers θα αναδεικνύονταν ως τα δημοφιλέστερα και πιο πολυφορεμένα παπούτσια της περασμένης αλλά και της φετινής σεζόν.
Κατάλληλα τόσο για τους σύντομους περιπάτους όσο και για το πρωινό τρέξιμο, τις δουλειές στην πόλη και το γραφείο, τα sneakers αποδείχθηκαν ο πιο πιστός φίλος των αθλητικών ρούχων σας αλλά συνδυάζονται άψογα και με τζιν ή υφασμάτινο παντελόνι.
Ωστόσο, εκτός από το προφανές, ένα άλλο στιλ παπουτσιών πρωταγωνιστεί στα ντυσίματα των πιο ενημερωμένων γυναικών της μόδας. Αυτά τα κομψά και διαχρονικά φλατ παραμένουν μία από τις μεγαλύτερες τάσεις της φετινής σεζόν, συνδυάζονται με όλα τα ρούχα και φοριούνται τώρα με νέους τρόπους. Ένα τέτοιο ζευγάρι θα δώσει σοφιστικέ χαρακτήρα στα looks σας και θα μείνει στην ντουλάπα σας για χρόνια, ανεξάρτητα από τις επίκαιρες, παροδικές τάσεις. Είναι must!
Δείτε τα κομψά φλατ που θα είναι παντού φέτος στο Bovary.gr