Η Κάτια Δανδουλάκη έχει εκλεπτυσμένη αισθητική και στιλ και η πρόσφατη εμφάνισή της το αποδεικνύει.
Η ηθοποιός, που κρατά χαμηλό προφίλ εκτός σκηνής, καταφέρνει πάντα να ξεχωρίζει με τα σικάτα ντυσίματά της. «Δεν ακολουθώ μόδα που δεν μου πάει. Πρέπει η γυναίκα να ξέρει τι την κολακεύει. Κάνω ό,τι η αισθητική μου μου επιβάλει», είχε δηλώσει σε παλαιότερη συνέντευξή της στο Bovary.
Η Κάτια Δανδουλάκη έδωσε πρόσφατα το «παρών» στη συναυλία της Μαρινέλλας και του Μάριου Φραγκούλη στο Ηρώδειο και επέλεξε ένα σούπερ στιλάτο outfit για την περίσταση. Το κομψό ντύσιμο της πήγαινε υπέροχα και είναι μία από τις μεγαλύτερες τάσεις της μόδας για τον φετινό χειμώνα, αφού την είδαμε πρώτα στις στιλάτες Σκανδιναβές fashionista.
Δείτε το σικάτο outfit της Κάτιας Δανδουλάκη στο Bovary.gr