Η Ελένη Μενεγάκη φόρεσε μια μίντι φούστα και σουεντ μπότες από τα καταστήματα Zara.
Η Ελένη Μενεγάκη αγαπά τη μόδα και έχει, μεταξύ άλλων, αδυναμία στα κομψά φορέματα και τις φούστες, τα οποία επιλέγει συχνά για την τηλεοπτική εκπομπή της. Αυτή τη φορά, επέλεξε μια μίντι, ψηλόμεση φούστα από τα καταστήματα Zara, σε πράσινο χρώμα και την συνδύασε με καφέ μπότες σουεντ από την ίδια εταιρία.
Τα κομμάτια που επέλεξε η Ελένη Μενεγάκη για την τηλεοπτική της εμφάνιση είναι διαθέσιμα στα καταστήματα Zara και μπορείς να τα αποκτήσεις κι εσύ. Η φούστα όπως και οι στιλάτες μπότες είναι οικονομικά και μπορούν να φορεθούν μαζί, αλλά και ξεχωριστά για μια υπέροχη καθημερινή εμφάνιση.
Δείτε την εμφάνιση της Ελένης Μενεγάκη στο Bovary.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο