H Ελενα Παπαρίζου γιόρτασε χθες τα γενέθλιά της μαζί με αγαπημένους φίλους και τον σύζυγό της, Ανδρέα Καψάλη.
Η τραγουδίστρια δέχτηκε πολλές ευχές από φίλους, θαυμαστές και συνεργάτες για τα γενέθλιά της. H Ελένα Παπαρίζου δημοσίευσε ένα βίντεο στο προφίλ της στο Instagram, όπου τραγούδησε το «Happy Birthday» στον εαυτό της. Επίσης, δημοσίευσε και μία φωτογραφία με τον σύζυγό της, Ανδρέα Καψάλη, όπου είναι αγκαλιασμένοι γύρω από μπαλόνια.
«Είναι τόσα πολλά αυτά που θέλω να πω, που νομίζω πως απλώς δε θα σταματήσω να μιλάω αν ξεκινήσω… Ένα τεράστιο ευχαριστώ για τις υπέροχες ευχές σας! Το μεγαλύτερο δώρο που θα μπορούσα να έχω σήμερα είναι να είστε ΟΛΟΙ καλά, πάντα χαρούμενοι και με υγεία στη ζωή σας» σημείωσε χαρακτηριστικά η Ελενα Παπαρίζου στο Instagram και μάλιστα αποκάλυψε την ηλικία της.
Δείτε πώς γιόρτασε τα γενέθλιά της η Ελενα Παπαρίζου στο Bovary.gr