Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο για το καλοκαίρι από ένα αέρινο, δροσερό φόρεμα που συνδυάζεται με τα σανδάλια μας.
Κι ενώ η μόδα αγκαλιάζει πλέον τις άνετες γραμμές, ειδικά το καλοκαίρι δεν θέλουμε κανένα ρούχο να ζεσταίνει ή να στενεύει το σώμα μας -έτσι, τα αιθέρια φορέματα που ανεμίζουν καθώς περπατάμε αναδεικνύονται σε κορυφαία επιλογή.
Φέτος το καλοκαίρι, ένα αγαπημένο στιλ φορέματος επιστρέφει στη μόδα. Άνετο και δροσερό, έχει ρομαντικό και θηλυκό χαρακτήρα και μπορεί να φορεθεί από το πρωί ως το βράδυ. Οι ενημερωμένες fashionista έχουν ήδη προσθέσει στη συλλογή τους από ένα, ενώ το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι ότι κολακεύει κάθε σιλουέτα και κάθε ηλικία.
Δείτε το ρομαντικό φόρεμα του φετινού καλοκαιριού στο Bovary.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο