Ένας από τις ωραιότερούς συνδυασμούς του χειμώνα, περιλαμβάνει τα φορέματα της γκαρνταρόμπας σας και ένα ζευγάρι μπότες.
Πρόκειται για ένα outfit που συνδυάζει τη θηλυκότητα με την άνεση που απαιτεί η καθημερινότητα και δείχνει εξίσου κομψό και στιλάτο σε κάθε ηλικία και περίσταση. Οι γυναίκες της μόδας το φορούν όλο τον χειμώνα, αλλάζοντας τα αξεσουάρ τους από το πρωί στο βράδυ.
Στα H&M ανακαλύψαμε ένα ντελικάτο φόρεμα σε ζεστή απόχρωση, που θα αναβαθμίσει τα φθινοπωρινά looks σας. Από ελαφρύ ύφασμα που κάνει εφέ πλισέ, και δίνει κίνηση, το φόρεμα πέφτει ριχτό στο σώμα. Θα το φορέσετε με μία ζακέτα στο ίδιο μήκος και αρβυλάκια ή ψηλές μπότες, ενώ για ένα πιο σοφιστικέ look δοκιμάστε το με loafers και ρετρό σακάκι.
Δείτε το κομψό φόρεμα από τα H&Μ στο Bovary.gr