Είναι τα πρώτα Χριστούγεννα του Φίλιππου Γλίξμπουργκ και της Νίνα Φλορ ως παντρεμένο ζευγάρι.
Η Νίνα Φλορ έδωσε στους followers της τις θερμότερες ευχές για τα Χριστούγεννα, δημοσιεύοντας μια υπέροχη φωτογραφία με τον σύζυγό της, Φίλιππο Γλίξμπουργκ. Οι δυο τους παντρεύτηκαν πριν από λίγες μέρες και είναι οι πρώτες γιορτές που περνούν μαζί ως παντρεμένοι.
Η Ελβετή κληρονόμος δημοσίευσε μια υπέροχη φωτογραφία όπου βλέπουμε την ίδια και τον σύζυγό της, να χαμογελούν πλατιά, με φόντο ένα κατάλευκο, χιονισμένο τοπίο. «Αυθόρμητο οικογενειακό πορτρέτο. Χαρούμενα Χριστούγεννα σε όλους!» έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας.
Στη φωτογραφία που ανέβασε η Νίνα Φλορ στο Instagram την προσοχή κερδίζουν και τα πανέμορφα σκυλιά τους! Κάτω από την ανάρτηση, ο σύζυγό της, Φίλιππος έγραψε χιουμοριστικά «εγώ, εσύ και οι Τρεις Μάγοι», αναφερόμενος στα χαριτωμένα τετράποδα.
Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Νίνα Φλορ στο Bovary.gr.