H εμφάνιση της Έλενας Παπαρίζου στη σκηνή θύμισε εποχές Eurovision.
Η Έλενα Παπαρίζου είναι μια από τις αγαπημένες τραγουδίστριες του κοινού ενώ παράλληλα το ταλέντο της δεν μπορεί να αμφισβητηθεί. Είναι μια από τις καλλιτέχνιδες που έχει χαρίσει στην ελληνική μουσική βιομηχανία τραγούδια και εμφανίσεις αξέχαστες.
Η τραγουδίστρια έχει ερμηνεύσει κομμάτια που έχουν γίνει μεγάλες επιτυχίες και φυσικά κάθε της εμφάνιση είναι εντυπωσιακή. Οι φανατικοί θαυμαστές της την ακολουθούν πιστά σε κάθε της επαγγελματικό βήμα ενώ η συναυλίες της γεμίζουν με κόσμο.
Αυτή τη φορά, η Έλενα Παπαρίζου με αφορμή την εμφάνισή της στη σκηνή έφερε στο μυαλό χιλιάδων θαυμαστών της την εποχή που με το τραγούδι «My Number One» στην Eurovision έκανε περήφανη την Ελλάδα αφού κέρδισε την πρώτη θέση.
Συγκεκριμένα, στη συναυλία της στο Βεάκειο Θέατρο, φόρεσε ένα μίνι αέρινο φόρεμα και θύμιζε την εμφάνισή της στη Eurovision.
Δείτε τις φωτογραφίες της Έλενας Παπαρίζου πάνω στη σκηνή με το μίνι φόρεμα στο Bovary.gr