Τα γενέθλιά της έχει σήμερα η Τζένη Μπαλατσινού και ο σύζυγός της Βασίλης Κικίλιας, θέλησε να της ευχηθεί μέσω Istagram.
Δεν είναι η πρώτη φορά που ο Βασίλης Κικίλιας εκφράζει δημόσια την αγάπη του στη σύζυγό του. Συγκεκριμένα, τον Δεκαπενταύγουστο, ο κ. Κικίλιας είχε ανεβάσει μια φωτογραφία των δυο τους από τις καλοκαιρινές τους διακοπές.
Πριν από λίγο καιρό, η Τζένη Μπαλατσινού είχε μιλήσει σε συνέντευξή της για τον γάμο τους, και περιέγραψε πώς είναι η καθημερινότητά της με τον Υπουργό Υγείας.
Η τρυφερή ανάρτηση του Βασίλη Κικίλια
«Χρόνια πολλά Τζενάκι μου» έγραψε ο Βασίλης Κικίλιας στη λεζάντα της φωτογραφίας που δημοσίευσε. Σε αυτήν βλέπουμε την Τζένη Μπαλατσινού να βρίσκεται στην αγκαλιά του Υπουργού Υγείας.
![Η φωτογραφία με την Τζένη Μπαλατσινού που ανέβασε ο Βασίλης Κικίλιας στο Instagram](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/kikilias-balatsinou-genethlia.jpg?itok=ZlXflTWZ)
Το ζευγάρι ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας τον Ιούνιο, στο γραφικό εκκλησάκι των Αγίων Ισιδώρων στον Λυκαβηττό. Η Τζένη Μπαλατσινού και ο Βασίλης Κικίλιας έλαμπαν από ευτυχία. Επέλεξαν τη συγκεκριμένη εκκλησία, καθώς είναι ένας τόπος που επισκέπτονται για να ηρεμούν, ενώ εκεί λειτουργεί και ο πνευματικός τους. Η νύφη ήταν πανέμορφη μέσα στο Zeus & Dione νυφικό της.