Φίλοι και συγγενείς είπαν σήμερα το τελευταίο «αντίο» στον Γιάννη Ιωαννίδη, στην επιμνημόσυνη δέηση που εψάλη στον Ιερό Ναό Αγίου Ιωάννη Βούλας.
Συντετριμμένες η σύζυγός του Γιούλα Γκιουζελοπούλου και η κόρη τους.
Η σύζυγος του Γιάννη Ιωαννίδη έφθασε υποβασταζόμενη, συνοδευόμενη από συγγενείς και φίλους, αρκούμενη μόνο να πει ότι είναι πολύ προσωπικές οι στιγμές.
Η κηδεία του Γιάννη Ιωαννίδη θα γίνει αύριο στη Θεσσαλονίκη και σήμερα εψάλη η επιμνημόσυνη δέηση, για να μπορέσουν να τον αποχαιρετήσουν οι φίλοι του και οι άνθρωποι του αθλητισμού που δεν θα μπορέσουν να ταξιδέψουν αύριο στη συμπρωτεύουσα.
Η σύζυγός του Γιούλα:
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-10/5989290%20%28Custom%29.jpg?itok=BJOVUhbN)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-10/5989289%20%28Custom%29.jpg?itok=RhCpYM2u)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-10/mnimosino-gianni-ioannidi-38.jpg?itok=eBkMMiYX)
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-10/5989292%20%28Custom%29.jpg?itok=OERYtqRm)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο