«Δύναμή μας ο σεβασμός όλων» είναι ο τίτλος του κοινωνικού μηνύματος της Ελληνικής Αστυνομίας σχετικά με τα δικαιώματα και τις δυνατότητες των Ατόμων με Αναπηρία.
Το συγκεκριμένο κοινωνικό μήνυμα, στο οποίο συμμετέχει ο παραολυμπιονίκης και παγκόσμιος πρωταθλητής της κολύμβησης Αντώνης Τσαπατάκης, έχει αναρτηθεί στα social media της ΕΛΑΣ.
Δείτε το βίντεο της ΕΛ.ΑΣ. για τα δικαιώματα των ατόμων με αναπηρία
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο