Εκστασιασμένος από το φοβερό κατόρθωμά του στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024 στο Παρίσι, στους οποίους κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο, παραμένει ο Εμμανουήλ Καραλής.
Ο ίδιος που είναι αρκετά ενεργός στα social media δείχνει καθημερινά το πόσο χαρούμενος είναι για το χάλκινο μετάλλιο που κέρδισε στο επί κοντώ. Μάλιστα στην τελευταία του ανάρτηση ο Εμμανουήλ Καραλής φαίνεται να κοιμάται στο κρεβάτι του στο Ολυμπιακό χωριό παρέα με το νέο του... απόκτημα.
Μάλιστα στην λεζάντα της φωτογραφίας ο 24χρονος «Manolo» γράφει χαρακτηριστικά: «Καλημέρα μωρό μου». Όπως ήταν φυσικό η φωτογραφία απέσπασε χιλιάδες likes και σχόλιο, με τους περισσότερους να του δίνουν συγχαρητήρια για την απίστευτη επίδοσή του στους Ολυμπιακούς Αγώνες.
Η ανάρτηση του Εμμανουήλ Καραλή με το μετάλλιό του:
![καραλής](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2024-08/karalis-metallio-ypnos.jpg?itok=TvoV4-5j)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο