Παρουσιάστηκε σήμερα στα Τρίκαλα από τον υπουργό Ψηφιακής Διακυβέρνησης Κυριάκο Πιερρακάκη το νέο σήμα των ΚΕΠ.
Μαζί με τον Κυριάκο Πιερρακάκη στο ΚΕΠ του δήμου Τρικκαιών ήταν και ο υφυπουργός Γιώργος Γεωργαντάς, όπως και ο δήμαρχος Τρικκαίων και πρόεδρος της ΚΕΔΕ κ. Δημήτρης Παπαστεργίου. Το «παρών» έωσε επίσης ο υφυπουργός Θοδωρής Λιβάνιος και ο γενικός γραμματέας Λεωνίδα Χριστόπουλου.
Ο κ. Γεωργαντάς τόνισε πως τα ΚΕΠ προσφέρουν σημαντικές υπηρεσίες στον Έλληνα πολίτη και για αυτό το Υπουργείο βρίσκεται σε μια προσπάθεια συνεχούς αναβάθμισης και βελτίωσης των παρεχόμενων υπηρεσιών.
![Το νέο σήμα των ΚΕΠ/ Φωτογραφία: ΑΠΕ-ΜΠΕ](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2021-12/kep-noe-sima.jpg?itok=9XWGTyFX)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο