Δεν πίστευαν στα μάτια τους οι εργαζόμενοι σε beach bar στον Νέο Παντελεήμονα Πιερίας, όταν είδαν αρματαγωγό του Πολεμικού Ναυτικού να βρίσκεται μπροστά στην παραλία.
Το αρματαγωγό «Α/Γ ΛΕΣΒΟΣ L176» είχε δέσει «μια ανάσα» μακριά από την ακτή, μπροστά στις ομπρέλες και τις ξαπλώστρες στην παραλία.
Φωτογραφία: Το αρματαγωγό δίπλα στην ακτή
«Εχθές, προσέδεσε φρεγάτα για 10 λεπτά περίπου, προφανώς ήταν κάποια άσκηση από αυτές που κάνουν συχνά, ανά διαστήματα κάνουν τέτοιες ασκήσεις. Περαιτέρω δεν ξέρουμε», είπε ο ιδιοκτήτης του beach bar, Μάνος Τζόβας, μιλώντας στο Open. «Ηταν εντυπωσιακό το θέαμα», πρόσθεσε.
![Το αρματαγωγό «Α/Γ ΛΕΣΒΟΣ L176» σε beach bar](/sites/default/files/styles/in_article/public/inline-images/armatagogo-beach-bar.jpg?itok=Nh_wsvxf)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο