Το Citroen C5 Aircross γεφυρώνει την απόσταση που χωρίζει τον θαυμαστό κόσμο της ηλεκτροκίνησης με τη σκληρή, ελληνική πραγματικότητα, επενδύοντας σε ένα ισχυρό, μα πάνω απ’ όλα αποδοτικό υβριδικό σύνολο 225 ίππων.
Για την παγκόσμια αυτοκινητοβιομηχανία, η Citroen ανέκαθεν αποτελούσε την κοιτίδα ενός σπάνιου πολιτισμού, μια αστείρευτη πηγή καινοτομίας, η οποία οδήγησε τις τεχνολογικές εξελίξεις επιταχύνοντας τη μετάβαση των αυτοκινήτων στη σημερινή-σύγχρονη μορφή τους.
Διαβάστε αναλυτικά τη δοκιμή στο www.carandmotor.gr
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο