Στην Άφυτο Χαλκιδικής βρέθηκε το πρωί του Σαββάτου ο σταρ του NBA και της Εθνικής Ελλάδος μπάσκετ Γιάννης Αντετοκούνμπο, συμμετέχοντας σε γυρίσματα διαφημιστικού για την προώθηση της Φέτας ΠΟΠ στην Αμερική και τον Καναδά.
Μικροί και μεγάλοι έσπευσαν να τον αγκαλιάσουν και να του μιλήσουν, ενώ εκείνος μοίρασε χαμόγελα και αυτόγραφα!
![Ο Αντετοκούνμπο σε γυρίσματα διαφήμισης στη Χαλκιδική [εικόνες] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/antetokounmpo1_iefimerida.jpg?itok=cqQ0vfRY)
![Ο Αντετοκούνμπο σε γυρίσματα διαφήμισης στη Χαλκιδική [εικόνες] | iefimerida.gr 1](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/antetokounmpo2_iefimerida.jpg?itok=CygvOJPn)
Εικόνες: facebook/ Nasos Papadopoulos
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο