Η «τέλεια εξέλιξη» ήταν για τον κοινοβουλευτικό εκπρόσωπο της Νέας Δημοκρατίας Άδωνι Γεωργιάδη η ανακοίνωση της επίσπευσης της ημερομηνίας της προεδρικής εκλογής, όπως έγραψε ο ίδιος στον λογαριασμό του στο Twitter.
«Ο καθένας ας αναλάβει τις ευθύνες του» έγραψε ο κ. Γεωργιάδης και σημειώνοντας πως ο ίδιος δεν επιθυμεί βουλευτικές εκλογές και κάλπες, συμπλήρωσε: «Αν η Βουλή βγάλει Εκλογές -ελπίζω όχι- τότε ας τις αναλάβει ο λαός»!
![Ο Αδωνις πανηγυρίζει: Μπράβο, πρόεδρε, όλα θα πάνε καλά [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/2014-12/adwnis_ha.jpg?itok=now8fWVM)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο