Καθημερινά, τους απασχολούν παρόμοια προβλήματα. Ο Ηλίας Ψινάκης και ο Γιώργος Καμίνης αποφάσισαν να τα συζητήσουν, αλλά επέλεξαν ένα πιο χαλαρό περιβάλλον από εκείνο στο οποίο συναντιούνται συνήθως δύο δήμαρχοι.
Ο κ. Ψινάκης και ο κ. Καμίνης συζήτησαν τα προβλήματα της Αθήνας και του Μαραθώνα πίνοντας το ποτό τους και ο πρώτος δημοσίευσε στο Instagram και σχετική φωτογραφία. Οπως έγραψε στην ανάρτησή του ο κ. Ψινάκης το θέμα της κουβέντας τους ήταν «προβλήματα και λύσεις δύο ιστορικότατων δήμων». Οι δύο δήμαρχοι συναντήθηκαν στο φουαγιέ της «Αθηναΐδας», στην πρεμιέρα της παράστασης της Ζωής Λάσκαρη.
![Ψινάκης και Καμίνης βγήκαν μαζί για ποτό -Συζήτησαν για τα κοινά προβλήματα [εικόνα] | iefimerida.gr 0](/sites/default/files/styles/in_article/public/archive-files/skitso9_0.jpg?itok=Lde3P2oj)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο